Penzijní připojištění

Pomůžeme Vám získat od státu vyšší příspěvek

  • Stát zvyšuje roční příspěvky z 1 800 Kč na 2 760 Kč
  • Získejte od státu maximum – až 4 560 Kč každý rok

Zajistěte si důstojné a spokojené stáří

Penzijní fond Komerční banky

Penzijní fond Komerční banky

NÁŠ TIP:

Chcete dosáhnout nejlepší procentuální zhodnocení vkladu?

Vkládejte měsíčně 1000 Kč a od státu dostanete roční příspěvek ve výši až 2760 Kč.

Penzijní fond KB patří mezi středně velké penzijní fondy v České republice. Spravuje a zhodnocuje finance zhruba půl milionu klientů, kterým poskytuje zejména velmi zajímavé doplňkové služby.

Zhodnocení a stabilita

KB je jednou z nejúspěšnějších bank v České republice. Komerční banka penzijní fond zodpovědně spravuje a zákon stanoví, že fond nesmí připsat záporné zhodnocení, takže Vaše peníze jsou v bezpečí.

Výnosy PF Komerční banky za období 2001-2011

Penzijní fond Komerční banky

Penzijní připojištění KB připisuje dlouhodobě zcela průměrná zhodnocení, avšak v posledních letech se začíná zařazovat po bok úspěšných fondů – pozitivní je zejména zhodnocení nad mírou inflace v roce 2011.

Sphere card

Komerční banka penzijní připojištění doplňuje o celou řadu nadstandardních služeb. Zejména svým klientům poskytuje věrnostní Sphere card, která slouží k čerpání slev a bonusů u mnoha prodejců (9 000 míst v ČR a SR). Slevy přitom dosahují až 30 % a mezi zvýhodněnými obchody najdeme i CK ČEDOK, Knihy Dobrovský, nebo Fokus Optik.

Mezi další výhody patří věrnostní Relaxační program, ve kterém mají klienti PF KB možnost získat vybrané pobyty v lázních a na horách za výjimečně výhodné ceny.

Daňové optimum

Tato služba funguje jako obdobné služby u většiny ostatních fondů – fond za vás hlídá, jestli dosahujete na maximální daňové úlevy. Pokud nikoliv, před koncem roku Vás na to upozorní, načež můžete jednorázově příspěvek zvýšit a v únoru tak na výplatě získat až 1 800 Kč za úlevu na dani.

Zajistěte si důstojné a spokojené stáří