Penzijní připojištění

Pomůžeme Vám získat od státu vyšší příspěvek

  • Stát zvyšuje roční příspěvky z 1 800 Kč na 2 760 Kč
  • Získejte od státu maximum – až 4 560 Kč každý rok

Zajistěte si důstojné a spokojené stáří

Penzijní fond České pojišťovny

Penzijní fond České pojišťovny

NÁŠ TIP:

Chcete dosáhnout nejlepší procentuální zhodnocení vkladu?

Vkládejte měsíčně 1000 Kč a od státu dostanete roční příspěvek ve výši až 2760 Kč.

Česká pojišťovna penzijní připojištění nabízí už od roku 1994. Jde dlouhodobě o největší a nejoblíbenější penzijní fond v České republice.

Stabilita a zhodnocení

Česká pojišťovna je vlastněna GeneraliPPF Holdingem, který představuje spojení dvou silných společností v oblasti pojištění. Většinový vlastník, pojišťovna Generali, je vůbec jednou z největších pojišťoven v Evropě i na světě.

Výnosy PF České pojišťovny za období 2001-2011

Penzijní fond České pojišťovny

Se svými 1 200 000 klienty je Penzijní fond České pojišťovny zdaleka největší v ČR. Zároveň se jeho zisk pohybuje těsně pod hranicí 1 miliardy korun ročně. Připisovaným ziskem však patří spíše mezi průměrné fondy. Za dobu fungování fondu je průměrné roční zhodnocení 4,6 %.

Za rok 2011 bylo připsáno zhodnocení 1,5 %, což je průměrná hodnota.

Daňový servis

Pro své klienty nabízí Česká pojišťovna službu Daňový servis. Tu lze využívat pro získání maximálního možného daňového zvýhodnění, které může být až 1 800 Kč ročně. Pokud měsíční příspěvek účastníka nedosahuje 1 500 Kč (roční tedy 18 000 Kč) a úleva na dani by tak měla být nižší, Daňový servis dovolí klientovi doplatit chybějící částku jednorázově a daňovou úlevu si tak zvýšit.

Premia karta

Mezi výrazné vlastnosti penzijního spoření od České pojišťovna patří Premia karta. Jedná se o tradiční kreditní kartu provázanou s penzijním připojištěním. Za každou platbu, kterou kartou provedete, se Vám na účet penzijního připojištění vrátí 1-11 %. Při úspoře kolem 2 % a měsíční útratě 6 000 Kč si každý měsíc navíc na stáří spoříte 120 Kč, které se Vám dále zhodnocují.

Samozřejmostí je bezúročné období (až 51 dnů) a slevy v partnerských obchodech.

Zajistěte si důstojné a spokojené stáří