Penzijní připojištění

Pomůžeme Vám získat od státu vyšší příspěvek

  • Stát zvyšuje roční příspěvky z 1 800 Kč na 2 760 Kč
  • Získejte od státu maximum – až 4 560 Kč každý rok

Zajistěte si důstojné a spokojené stáří

Allianz Penzijní fond

Allianz Penzijní fond

NÁŠ TIP:

Chcete dosáhnout nejlepší procentuální zhodnocení vkladu?

Vkládejte měsíčně 1000 Kč a od státu dostanete roční příspěvek ve výši až 2760 Kč.

Tradiční německá pojišťovna Allianz s rostoucím úspěchem nabízí penzijní pojištění v České republice od roku 1997. Zejména v posledních letech je výkonnost fondu obdivuhodná, stejně jako se Allianz pojišťovna může pochlubit rychlým nárůstem počtu klientů.

Záruka stability

Činnost pojišťovny je rozprostřena už přes 3 staletí (od roku 1891) a jako jedna z největších finančních společností na světě je zárukou stability i v oblasti penzijního spoření. Penzijní fond Allianz spravuje kolem 12 miliard korun účastníků penzijního připojištění a pravidelně získává ocenění, například v tradiční anketě Zlatá koruna.

Unikátní zhodnocení

Od svého vzniku až dodnes je průměrné zhodnocení fondu kolem 4,2 % ročně. To není nikterak nadstandardní výše. Mnohem překvapivější a pozitivnější je průměrné zhodnocení za posledních 5 let, kdy většina fondů připisovala minimální, až žádné zhodnocení.

Výnosy PF Allianz za období 2001-2011

Allianz Penzijní fond

Allianz penzijní fond připsal za posledních pět let v průměru 3,03 % a nikdy neklesnul pod 2,5% zhodnocení. Opakovaně tak v období od propuknutí finanční krize připisuje nejvyšší zhodnocení na trhu.

Na kladných výsledcích se podepisuje i rostoucí zisk penzijního fondu, ze kterého je zhodnocení klientů pokrýváno – pojišťovna Allianz tak fond nemusí dotovat a připisované zhodnocení odpovídá reálné výkonnosti fondu, což je důležité zejména pro budoucnost a dlouhodobé spoření.

Daňový automat

Penzijní připojištění Allianz poskytuje svým klientům službu Daňový automat. Ta bez změn smlouvy i bez podávání speciální žádosti optimalizuje příspěvky klienta, aby dosáhl na maximální daňové úlevy. Služba je bezplatná a vlastně umožňuje bezproblémové jednorázové navýšení příspěvku účastníka, který má za následek zvýšení státního příspěvku až na 1 800 Kč ročně.

Zajistěte si důstojné a spokojené stáří