Penzijní připojištění

Pomůžeme Vám získat od státu vyšší příspěvek

  • Stát zvyšuje roční příspěvky z 1 800 Kč na 2 760 Kč
  • Získejte od státu maximum – až 4 560 Kč každý rok

Zajistěte si důstojné a spokojené stáří

AEGON Penzijní fond

AEGON Penzijní fond

NÁŠ TIP:

Chcete dosáhnout nejlepší procentuální zhodnocení vkladu?

Vkládejte měsíčně 1000 Kč a od státu dostanete roční příspěvek ve výši až 2760 Kč.

Jedna z nejprogresivnějších pojišťoven na našem trhu, AEGON pojišťovna, začala v roce 2007 nabízet i své penzijní připojištění. Mladý a rychle rostoucí fond si velmi rychle vybudoval dobrou pověst.

Nejmladší penzijní fond v ČR

AEGON penzijní připojištění nabízí teprve pátým rokem. Důležitá je tedy otázka stability, se kterou však AEGON problémy nemá – už po 2 letech dosáhl kladného hospodářského výsledku a za rok 2011 vydělal přes 60 milionů korun. I v prvních letech připisoval penzijní fond AEGON svým klientům velmi nadstandardní zhodnocení:

V roce 2011, kdy zisk fondu dosáhl 1,6 %, byla stejná částka připsána jeho účastníkům jako zhodnocení. Díky zhodnocení 2,11 % v roce 2010 je průměrné zhodnocení za 5 let fungování fondu více než 2,7 % ročně. Tomu mohou konkurovat pouze ty nejúspěšnější penzijní fondy v ČR.

Stabilita zajištěna

Ještě výraznější garanci stability fondu i celé pojišťovny představuje globální fungování pojišťovny AEGON, která patří mezi obří společnost – zaměstnává na 25 tisíc lidí a obsluhuje téměř 50 milionů klientů.

V České republice měl penzijní fond AEGON ke konci roku 2011 už 114 tisíc klientů.

Výnosy PF Aegon za období 2001-2011

AEGON Penzijní fond

Největším bonusem je zhodnocení

Jako specialista na investice je AEGON pojišťovna připravena nabízet především nadstandardní zhodnocení. Právě vysoké zhodnocení představuje hlavní zbraň penzijního připojištění, která není jinými bonusy a lákadly nahraditelná.

Nevýhody

Relativní nevýhodou mohou být chybějící nadstandardní služby, které mnoho penzijních fondů dnes již nabízí – chybí například věrnostní kreditní karta, nebo jiná forma zvýhodnění, což ale nemusí být nevýhodou pro všechny klienty.

Zajistěte si důstojné a spokojené stáří